Zbrojovka posiluje útok. Na hostování z Liberce přichází Pázler

Brno – Na špatný vstup do sezony reaguje fotbalová Zbrojovka. Brněnský celek přivedl na roční hostování s opcí útočníka Jana Pázlera z Liberce. „Slibujeme si od něj zkvalitnění útočné fáze,“ uvedl na klubovém webu sportovní manažer Zbrojovky Tomáš Požár.

Osmadvacetiletý fotbalista v pondělí s brněnským týmem absolvoval první přípravu. „Trénink byl výživný, pocity mám zatím jenom dobré. Vím, že se Zbrojovka minulý rok rvala o postup do posledních vteřin. Je škoda, že to v baráži nevyšlo. Teď se budeme rvát znovu a věřím, že k tomu přispěju svým dílem. Vím, že se ode mne očekávají především góly,“ povídal Pázler.

Vedení Zbrojovky jej kontaktovalo už před sobotním duelem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti pražské Dukly, kde Brňané padli 1:2. „Někdy ve čtvrtek mi volal manažer Požár, že je možnost jít do Brna na hostování. Za zájem jsem byl rád, pak mi volal i trenér Šustr, přes víkend jsme to doladili a jsem tady,“ líčil forvard.

Za Liberec v uplynulé sezoně skóroval dvakrát ve dvaceti duelech, letos naskočil do dvou bitev. V kariéře Pázler odehrál 105 duelů v první lize, v nichž šestnáctkrát skóroval. Ve druhé nejvyšší soutěži zaznamenal 49 branek v 97 zápasech.


Autor: Jaroslav Kára

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/zbrojovka-posiluje-utok-na-hostovani-z-liberce-prichazi-pazler-20190819.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací