Ztráta pro ofenzivu. Kometu opouští Haščák, vrací se na Slovensko

Přicházel v roli nejlepšího kanonýra slovenské extraligy, který má Kometě dopomoci k lepší produktivitě. Slovenskému útočníkovi Marcelu Haščákovi se ovšem jeho druhá mise v Brně v úvodních dvou měsících příliš nepovedla. Za osmnáct zápasů vstřelil zkušený forvard pět branek, na další tři prihrál, a nyní klub po při první reprezentační pauze opouští. Vrací se na Slovensko, kde má obléknout dres Slovanu Bratislava.

„Bylo to těžké rozhodnutí, ale kvůli malému synkovi jsem se potřeboval vrátit na Slovensko. Rád bych Brnu poděkoval za šanci, že mě chtělo v létě zpátky, ale bohužel moje angažmá dlouho netrvalo a sám jsem na sobě cítil, že mi návrat úplně nevyšel. Musel jsem se rozhodnout rychle zda odejít a nebylo to snadné. Chtěl bych Kometě poděkovat, že mi to umožnila v době, kdy se týmu nedaří. Držím celému klubu palce a také bych chtěl poděkovat Liborovi, že mé prosbě vyhověl,“ uvedl pro klubový web čtyřiatřicetiletý forvard, který s Kometou oslavil v letech 2017 a 2018 oba tituly.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/kometa-brno-marcel-hascak-odchod.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací