Zbrojovka přišla o výhru po rohových kopech, na Duklu ztrácí tři body

Dva rohové kopy je připravily o výhru. Brněnští fotbalisté v šestém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY remizovali doma s Varnsdorfem 2:2 a na vedoucí Duklu Praha ztrácejí ze třetího místa tři body.

„Byli jsme odhodlaní utkání zvládnout, ale hráli jsme proti houževnatému soupeři, který byl nebezpečný ze standardních situací,“ řekl kouč Zbrojovky Richard Dostálek.

A právě z nich Varnsdorf dvakrát vyrovnal, když odpověděl nejprve na branku Jakuba Řezníčka ze 39. minuty a poté na trefu střídajícího Adama Fouska, jenž se prosadil hlavou v 77. minutě.

„Neměli jsme úplně optimální vstup do zápasu, byli jsme zaskočení a soupeř nás prvních patnáct minut přehrál. Postupně jsme ale převzali otěže, byli dominantní a vytvářeli si šance, kterých jsme měli hrozně moc. Srazila nás efektivita," hlesl Fousek.

Zbrojovka Brno - Varnsdorf 2:2 (1:0)

Branky: 39. Jakub Řezníček, 77. A. Fousek 71. Hušek, 84. Bláha.
Rozhodčí: Batík Dobrovolný, Lakomý.
ŽK: 7. Štěrba, 32. Přichystal 63. Heppner, 90. Bláha.

Brno: Berkovec Bariš, Endl, Štěrba, Jan Moravec Zavadil (15. Texl), Ad. Čermák Hladík (88. Štepanovský), M. Ševčík (74. A. Fousek), Přichystal Jakub Řezníček.
Varnsdorf: A. Richter M. Richter (81. Šimon), Zbrožek, Hušek, Heppner (87. Ondráček) Bláha, Lauko (59. Žák) Rudnytskyy (C) (59. Schön), M. Kubista, Velich (81. Kouřil) Dordić.


Autor: Pavel Šťastný

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/foto-zbrojovka-prisla-o-vyhru-po-rohovych-kopech-na-duklu-ztraci-tri-body-202108.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací