Zbrojovka poprvé v nové sezoně vyhrála. Tři body zařídil střídající Bartolomeu

Sokolov, Brno - Tak se dočkali. Fotbalisté Zbrojovky si do druholigové tabulky připsali první tříbodový zápis. Vydolovali ho až ve třetím kole, když uspěli na trávníku Sokolova 2:0. Vítěznou trefu obstaral střídající záložník Robert Bartolomeu.

V prvních dvou kolech brali pokaždé jen bod za remízu, za moc nestál ani výkon. V týdnu pak padaly sankce… Ty nakonec uzrály na úrodné půdě.

Ale dlouho to tak přitom v Sokolově nevypadalo. První poločas skončil totiž bez gólů a mezi tři tyče šla v úvodních pětačtyřiceti minutách jediná domácí střela. Brňané pálili jen dvakrát mimo.

Z marasmu nakonec brněnský celek vysvobodil až sedmnáct minut před koncem Bartolomeu, který přitom na hřiště vyběhl jen o čtyři minuty dříve.

O malou chvíli později pak přidal pojistku levý bek Pavel Eismann, který je v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY při chuti, ve třetím kole se prosadil už podruhé a je tak skvělým příkladem svým ofenzivním kolegům.

V dalším kole Zbrojovka přivítá příští týden v pátek od sedmi hodin večer na stadionu v Srbské ulici Ústí nad Labem.

FK Baník Sokolov - Zbrojovka Brno 0:2