Zbrojovce nevyšel duel s Podbrezovou, klub se po něm rozloučil se dvěma hráči

S Michalem Jeřábkem a Jakubem Yunisem se rozloučili po sobotní porážce 2:4 s Podbrezovou fotbalisté Zbrojovky. Jediným z původně třech hráčů na testech, který v klubu stále zůstává, je Denis Granečný. Jihomoravanům nevyšel sobotní duel ve slovenském Červeníku s Podbrezovou, která si v květnu vykopala postup do tamější nejvyšší soutěže.

Brňané na konci prvního poločasu prohrávali už 0:3, ještě před odchodem do šaten alespoň zmírnil rozdíl trefou z penalty Filip Blecha. V poločase Brňané vyměnili šest hráčů, ale utkání se jim nepovedlo zdramatizovat. V 75. minutě navíc Podbrezová navýšila vedení na 4:1. To alespoň korigoval trefou v 88. minutě Jakub Přichystal. Další přípravný duel sehraje Zbrojovka v sobotu, kdy vyzve šampiona slovenské ligy Slovan Bratislava.

Jeřábek s Yunisem strávili na zkoušce ve Zbrojovce jenom devět dní, v dresu brněnského celku si jak v prvním přípravném klání proti Bystrci, tak v zápase s Podbrezovou zahráli jeden poločas.

Autor: Václav Petrů