Optimismus. Kometa má před startem extraligy další výhru

Start nové extraligové sezony se blíží a výsledky hokejové Komety dodávají jejím fanouškům optimismus. Brňané v úterním přípravném utkání na domácím ledě zdolali Zlín 3:1 a připsali si pátou letní výhru v řadě.

Přitom svěřenci kouče Jiřího Kalouse prohrávali od sedmé minuty, kdy se trefil hostující Pavel Kubiš. Před koncem úvodní třetiny srovnal centr elitní formace Petr Holík a obrat dokonal Alexandre Mallet. Do prázdné branky pak vstřelil svůj premiérový gól v brněnském dresu Michal Krištof.

Generálku před prvním duelem nového extraligového ročníku obstará pro hráče Komety odveta ve Zlíně, která je na programu ve čtvrtek. Zápas začne v pět hodin odpoledne.

Kometa Brno - Zlín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 18. Holík (Magee), 25. Mallet (Krištof), 59. Krištof (Šoustal) – 7. Kubiš (Trška).
Diváci: 1400.

Kometa Brno: Klimeš – Bartejs, Roth, Kučeřík, Holland, Gulaši, Mikyska, Fajmon – Zaťovič, Holík, Horký – Kusko, Krištof, Šoustal – Malý, Kollár, Šalé – Magee, Rákos, Mallet, Dočekal.
Zlín: Huf – Ferenc, Trška, Gazda, Suhrada, Novotný, Hamrlík, Němec – Kubiš, Hejcman, Mikúš, Vopelka, Sedláček, Okál, Karafiát, Fryšara, Köhler, Sebera, Chludil, Dřímal.

Autor: Pavel Šťastný