Domácí šli do vedení ve čtvrté minutě, když se z pokutového kopu po falu hostujícího gólmana Jana Vítka prosadil Christián Steinhübel. Ve dvacáté minutě hosté srovnali po spolupráci dvou nováčků v líšeňském dresu, když David Pašek vybídl ke skórování Marka Szotkowského. Dvě minuty před koncem první půle ovšem po přímém kopu Jana Javůrka skóroval Jakub Habusta.

Líšeň se ovšem nevzdala a už po deseti minutách druhého poločasu srovnal Marek Matocha, jemuž přihrával opět Pašek. V 73. minutě poslal líšeňský kouč Milan Valachovič do hry Tomáše Machálka, což se ukázalo jako důležitý krok, protože z jeho nápadů vznikaly šance. V 75. minutě viděl na druhé straně pokutového území nabíhajícího kapitána Davida Kršku, který rozhodl.

Líšeň bodovala s Třincem i ve třetím vzájemném souboji ve druhé lize. „Prohráli jsme kvůli soupeřově brejkům. Situací, z nichž mohl skórovat, bylo hned několik. Dobývali jsme, ale nepočínali jsme si dostatečně agresivně. Za stavu 2:2 jsme mohli dát branku na 3:2, ale z malého vápna jsme trefili břevno. Myslím, že to byl klíčový okamžik, kdybychom šli do vedení, nejspíš jsme utkání vyhráli,“ litoval třinecký kouč Svatopluk Habanec.

Třinec – Líšeň 2:3 (2:1)

Branky: 4. Steinhübel z pen., 43. Habusta – 20. Szotkowski, 55. Matocha, 75. Krška.
Rozhodčí: Černý – Kotík, Dressler.
ŽK: Cienciala, Janoščin – Jeřábek, Pašek, Rolinek.
Diváci: 355.

Třinec: Pastornický – Celba, Habusta, Janoščin, Javůrek – Steinhübel (61. Weber), Foltyn – Stáňa (61. Omasta), Zlatohlávek (81. Vaněk), Cienciala (77. Puchel) – Akulinin (61. Attah). Trenér Habanec.
Líšeň: Vítek – Tkadlec, Ševčík, Jeřábek – Kučera – Pašek, Matocha, Málek (90. Minařík), Krška (81. Bednář) – Silný (73. Machálek), Szotkowski (81. Rolinek). Trenér Valachovič.