Kometa schytala ve Vítkovicích vysoký debakl, prosadil se i Mueller

Tvrdý direkt schytala ve středu večer hokejová Kometa Brno. Ve čtvrtém přípravném utkání totiž na ledě Vítkovic padla 1:7, o drtivé prohře rozhodla především třetí třetina. Brněnský celek tak zatím v přípravě vyhrál jediné utkání.

Od začátku se zápas vyvíjel v neprospěch Komety, která prohrávala už po necelých pěti minutách. Do první přestávky šla už s dvoubrankovým mankem, které se ve druhé třetině ještě o gól navýšilo. Pokud brněnský celek hodlal v poslední dvacetiminutovce s utkáním ještě něco udělat, jeho plány vzaly rychle za své. V prvních šesti minutách závěrečné třetiny totiž obdržel další tři branky, na 6:0 zvyšoval bývalý hráč Komety Peter Mueller. Svěřenci Martina Pešouta pak prohrávali už o sedm gólů, jediný čestný úspěch zaznamenal svou premiérovou trefou v novém dresu Jakub Flek.

HC Vítkovice RIDERA - HC Kometa Brno 7:1
Branky a nahrávky: 5. Koch (Bernovský, Fridrich), 17. Bernovský (Lindberg, Fridrich), 27. Fridrich (Lindberg, Bernovský), 41. Lindberg (Gewiese), 43. Marosz (Mueller, Mikuš), 46. Mueller (Bukarts), 51. Krenželok L. (Fridrich, Mikuš) – 52. Flek (Kundrátek, Ďaloga)

Autor: Jakub Tručka