Kometa prohrála popáté v řadě. S Hradcem sice vedla, soupeř ale zápas otočil

Hokejisté brněnské Komety se v přípravném duelu na ledě Hradce Králové sice ujali už v sedmé minutě vedení, když skóroval Martin Erat, jenže dobrý výsledek neudrželi. Mountfield totiž ve třetí části zabral a otočil zápas na 3:1 v jeho prospěch.

Kometa prohrála už páté přátelské utkání v řadě, ve čtvrtek si může už konečně spravit chuť. Od šesti hodin večer nastoupí k další přípravě na stadionu Českých Budějovic.

Mountfield Hradec Králové – HC Kometa Brno 3:1

Třetiny: 0:1, 0:0, 3:0. Branky: 48. a 57. Červený, 60. Bednář – 5. M. Erat. Diváci: 1185.

Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Malec, Mikyska, Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Král, Trška – Káňa, Čermák „C", Vincour – Kvapil, Nečas, Erat – Zaťovič, Hruška, V. Němec – Dymáček, Zohorna, Vondráček. Trenér: Libor Zábranský.
Mountfield: Rybár (Pavelka) – Čáp, Gregorc, Dietz, Havránek, Vydarený, Štajnoch, Plášil, Barák – Bednář „C", Džerinš, Červený – Jarůšek, Knotek, Šimánek – Bulík, Kukumberg, Dej – Beránek, Nedvídek, Dvořák – Hnik. Trenér: Václav Sýkora.