Kometa potvrdila příchod Ďalogy a Pavlíka. Vrací se Dočekal a Mallet

S otevřením extraligového přestupového trhu hokejová Kometa oznámila změny v týmu. Klub potvrdil příchod hráčů, o nichž se mluvilo už delší dobu, obránce Marka Ďalogy z Pardubic a Radovana Pavlíka, jenž hostoval v Liberci z Hradce Králové. Do týmu se také vrací bývalí brněnští forvardi, po roce a půl Martin Dočekal a po dvou letech Alexandre Mallet.

Z hostování se vrací obránce Dalimil Mikyska a útočník Luboš Horký. „Novou smlouvu podepsal Tomáš Vincour. Domluvili jsme se na ukončení spolupráce s Kubou Valským. Snažíme se postavit takový kádr, aby byl schopný atakovat co nejvyšší pozice a byl schopný promluvit do bojů o titul," oznámil pro klubový web další změny nový trenér Komety Jiří Kalous.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/kometa-prichody-prvni-kveten.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací