Kometa potvrdila jméno náhrady za Zábranského, nově ji povede trenér Kalous

Majitel Komety Libor Zábranský hned po posledním utkání této sezony oznámil konec na střídačce a ani ne za týden už představil jméno svého následovníka. Brněnského hokejisty nově povede trenér Jiří Kalous.

„Pro mě je Kometa značka, prošli v ní úspěšní hráči, Brno má skvělou historii, jde o klub s velkou tradicí. Zkrátka je to organizace, která každoročně má ty nejvyšší ambice. I z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že do spolupráce s ní půjdu,“ uvedl pro klubový web Kalous.

Šestapadesátiletý rodák z Chomutova má v životopise hvězdné zářezy. Ovšem jak v české reprezentaci, tak ve slavném Magnitogorsku v KHL plnil roli asistenta trenéra Josefu Jandačovi. Jako hlavní trenér tři sezony vedl v extralize Liberec, dvě a půl Třinec, s nímž vybojoval stříbro a přes rok Spartu. „Řekl bych, že to je dobrá volba. Jde o inteligentního a pracovitého trenéra,“ uvedl na jeho adresu televizní expert Milan Antoš.


Autor: Václav Petrů, Pavel Šťastný

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/kometa-potvrdila-jmeno-nahrady-za-zabranskeho-nove-ji-povede-trener-kalous-20210.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací