Hvězdy Komety oblékly oranžovou. Jejich dresy pomůžou v boji proti leukémii

Modrá, bíla a oranžová. Netradiční pohled se naskytl fanouškům hokejové Komety v posledních dvou domácích zápasech proti Mladé Boleslavi a Vítkovicím. Hvězdní brněnští hokejisté Peter Mueller a kapitán Martin Zaťovič oblékli speciální dresy s oranžovým rukávem a logem projektu O kapku lepší hokej při příležitosti Dne proti rakovině, který připadá na 4. února. Zaťovič v pátek a Mueller v neděli.

Všichni hokejisté měli v obou partiích na bruslích tkaničky oranžové barvy. Cílem projektu je zvýšit povědomí o onkologických onemocněních poruchy krvetvorby u dětí a také získání prostředků pro boj proti této zákeřné chorobě. Muellerův a Zaťovičův dres z duelů, stejně jako ostatních předních hráčů z jiných extraligových celků, půjdou ve středu do internetové aukce, jejíž výtěžek poputuje právě na boj proti leukémii. Víc informací najdou zájemci od středy na stránkách www.sportovniaukce.cz


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/kometa-brno-o-kapku-lepsi-hokej.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací