O dvě minuty dřív, než se dostala Líšeň do vedení, neproměnil pokutový kop útočník Jan Silný, jehož střelu brankář Jakub Klimeš vychytal. Ve druhém poločase spíš hrozili domácí, ale novou akvizici v brance Líšně Vlastimila Veselého nepřekonali.

Snaze o vyrovnání domácího Lanžhota a nakonec postupu Líšně přihlíželo 621 platících diváků.

Do druhého kola českého poháru jde i Vyškov, který porazil 6:0 Skaštice z divize E. Po poločase vedli hosté o pět branek, když se trefili dvakrát Nieslanik a po jedné John, Moučka i Oulehla. V 73. minutě vítězství Vyškova stvrdil Jaroš.

Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)

Branky: 37. Fall.
Rozhodčí: Denev – Hájek, Dobrovolný.
Žluté karty: 36. Hílek, 36. Mikúšek, 72. Královič – 78. Málek, 82. Veselý, 83. Jeřábek.
Neproměněná penalta: 35. Silný (Líšeň).
Diváci: 621.

Lanžhot: Klimeš – Otrísal, Hílek (C), Simandl (66. Bartal), Bartoš (61. Včelka), Pidručnyj (46. Kleiber), Bárta (17. Ciprys), Sabler, Královič, Krejčíř, Mikúšek.
Líšeň: Veselý – Bednář, Jeřábek, Ševčík (C), Rolinek, Minařík, Machálek (74. Tkadlec), Kučera, Fall (61. Matocha), Pašek (46. Krška), Silný (46. Szotkowski).