Blízko další senzace. Házenkáři KP znovu trápili šampiony z Plzně

Dokázali, že jejich vítězství v úvodním utkání nebyla žádná náhoda. Házenkáři KP Brno znovu soužili velkého favorita a úřadujícího šampiona Plzeň. Ve druhém klání na západě Čech nakonec svěřenci trenéra Pavla Hladíka prohráli těsně 25:26 a ve čtvrtfinálové sérii extraligového play-off je srovnáno 1:1 na zápasy.

Královopolané kousali zvláště ve druhém poločasu, kdy smazali tříbrankovou ztrátu z úvodní půle. V 58. minutě se dostal favorit do vedení 24:23 a hosté už nedokázali do konce utkání skóre znovu vyrovnat. Série hraná na tři výhry se přesouvá do Brna, kde se ve středu odehraje třetí a příští sobotu čtvrté utkání. Série skončí nejpozději příští neděli 10. dubna. kdy by se uskutečnil případný pátý zápas v Plzni.

Autor: Václav Petrů