Zákulisní zajímavosti

Mezi vynikajícími diváky fandily i zajímavé osobnosti veřejného života: první náměstkyně primátora města Brna - Klára Liptáková, náměstek hejtmana JmK a vedoucí KP fanklubu - Pepa Cikán, basketbalistka a bývalá reprezentantka - Míla Šibalová, fotbalový bavič - Petr Švancara, majitel i ředitel fotbalové Zbrojovky - Vašek Bartoněk a Vlasta Ostrý, nebo zpěvák a propagátor hantecu Radek Rettegy.

O přestávce zahrál královopolským příznivcům několik předvánočních melodií sopransaxofonista František Bartl. Po zápase předal předseda klubu Richard Foltýn za hudebního doprovodu obou zmiňovaných umělců kytici člence oddílového výboru - Majce Paděrové k nedávným narozeninám.

V tipovací soutěži rádia BEAT na výsledek po 1/4 zvítězil - Miroslav Škápík z Kyjova, který nejpřesnějším tipem předčil taktéž přítomného basketbalového odborníka z Košic/Kyjova - Robo Siváka a získal vstupenku v hodnotě 990,- Kč na sobotní koncert Judas Priest v Brně...!

Na dobrovolném vstupném se vybralo 5.695,- Kč pro Nadační fond Modrý hroch, které poputují do Dětské nemocnice Brno na traumatologické oddělení k dětem po těžkých úrazech na jejich potřeby pro volnočasové aktivity.

Děkujeme všem, kteří pod taktovkou obou maskotů vytvořili závěrečnému eurocupovému vystoupení našich hráček v Brně výtečnou kulisu, dali přednost basketbalu před spoustou dalších předvánočních akcí a přispěli na dobrou věc.