Žabiny zahájily další evropskou soutěž. V EBWL mají dvě výhry

Ve středu porazily na domácím v EuroCupu německý Keltern 90:60 a dostaly se do čela základní skupiny K. O víkendu pak basketbalistky Žabin vstoupily do letošního ročníku evropské soutěž EWBL, jež se skládá z šesti malých turnajů.

První z nich se odehrál v hale Rosnička, ve které domácí Brňanky sehrály dva duely. Nejprve v sobotu zvítězily nad běloruským celkem Olimpia Grodno 75:53. V nedělním duelu pak zdolaly litevský Vilnius Kibirkštis 65:45, když osmnácti body zazářila Američanka Bria Holmesová. Žabiny se po úvodním turnaji dostaly do čela šestičlenné skupiny A.


Autor: Pavel Šťastný

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-zabiny-zahajily-dalsi-evropskou-soutez-v-ebwl-maji-dve-vyhry-20211031.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací