Žabiny si na eurocupový svátek počkají, duel s Bourges odložil koronavirus

Souboj euroligových šampionů se odkládá. Basketbalistky Žabin měly ve středu od šesti hodin večer vyzvat v prvním klání osmifinále prestižního EuroCupu francouzského suveréna letošní sezony Bourges. Jenže soupeřky Brňanek nevyrazily ani na cestu, když několik hráček mělo pozitivní test na koronavirus.

„Informaci jsme dostali v pondělních večerních hodinách," uvedl v úterý generální manažer Žabin Radek Šír. A ve středu se oba účastníci druhé nejprestižnější evropské soutěže žen už dohodli, že zápas v hale Rosnička odehrají v pondělí od šesti hodin večer.

Kvůli novému termínu se však mění i program brněnského celku, když Žabiny zrušily sobotní utkání v Českém poháru s pražskou Slavií a nedělní zápas Ženské basketbalové ligy se Strakonicemi.


Autor: Pavel Šťastný

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zabiny-si-na-eurocupovy-svatek-pockaji-duel-s-bourges-odlozil-koronavirus-202201.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací