Žabiny hlásí velký comeback. Ze Španělska se vrací Záplatová

Velký comeback hlásí basketbalistky Žabin. Jejich řady znovu posílí reprezentační rozehrávačka Petra Záplatová, která brněnský dres oblékala už v letech 2018 – 2020, než se vydala na roční zkušenou do zahraničí. Uplynulou sezonu zahájila v polské Toruni a dohrála ve španělském Cáceresu.

„Těším se moc na novou sezonu v Žabinách. Že budu doma a v prostředí, které mám ráda. Zároveň se těším na holky a na spolupráci s trenéry. Dva roky v Žabinách jsem si užila a mám na ně hezké vzpomínky a doufám, že společně uděláme zase nějaký úspěch,“ pravila devětadvacetiletá rodačka z Trutnova pro klubový web.

Nyní se Záplatová připravuje s reprezentací na evropský šampionát, který se uskuteční od 17. do 27. června ve Štrasburku a Valencii. „Letos je na přípravu poměrně málo času. Po basketbalové stránce to samozřejmě ze začátku bylo hodně o sehrávání se. V přípravných zápasech uvidíme, jak na tom jsme,“ uzavřela.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zabiny-brno-navrat-petra-zaplatova.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací