Velký návrat. Do Králova Pole zamířila dlouholetá reprezentantka

Víc než týden před startem nové sezony ohlásily zvučnou posilu. Basketbalistky KP Brno získaly někdejší reprezentantku Michaelu Stejskalovou-Zrůstovou, jež se do jihomoravské metropole vrací po deseti letech.

Nyní zkušená hráčka odešla z Brna v roce 2011 a od té doby si vyzkoušela angažmá v pražském USK, brněnském Imosu, ve Španělsku, Polsku, Francii a Itálii. Naposledy oblékala čtyřiatřicetiletá rodačka z Tábora dres lucemburského Basketu Esch.

Ve své kariéře kromě zisku čtyř titulů mistryně republiky uspěla i v reprezentačním dresu. S národním týmem vybojovala sedmé místo na olympijských hrách v roce 2012 a na evropském šampionátu v roce 2011 skončil český výběr se Stejskalovou v sestavě čtvrtý.

„Jsem rád, že vedle Kateřiny Zohnové získáváme další úspěšnou českou hráčku, která by měla svoje zkušenosti předávat našemu mladému kolektivu,“ poznamenal generální manažer KP Brno Richard Foltýn.


Autor: Pavel Šťastný

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/velky-navrat-do-kralova-pole-zamirila-dlouholeta-reprezentantka-20210917.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací