Téměř nedobytná domácí pevnost. Volejbalisté Brna doma přejeli Ústí nad Labem

Brno - Oblíbeného soupeře opět bez problémů skolili. Volejbalisté Brna si na domácí palubovce poradili v extraligovém klání s Ústím nad Labem 3:0 na sety a severočeský celek si musí na první výhru na jihu Moravy od února 2015 nadále počkat. „Byli jsme na soupeře velmi dobře připraveni, splnili jsme téměř do detailu taktické pokyny. Moc mě těší, že jsme vyhráli bez ztráty setu," radoval se trenér brněnského celku Ondřej Marek, jehož svěřenci pokračují v kvalitních výkonech v této sezoně.

V osmém duelu slavili čtvrtou výhru a drží se v první polovině tabulky české nejvyšší soutěže. "Za tři body jsme moc rádi zvlášť proto, že extraliga je v tomto ročníku dost vyrovnaná," poznamenal kapitán družstva a hrající asistent trenéra Michal Hrazdira.

Vyrovnaná byla pouze druhá sada, kterou vyhrálo Brno nejtěsnějším rozdílem 25:23. „Dělali jsme tam mnoho chyb, které se nám nestávají ani na trénincích," pronesl Hrazdira. Brňanům dělali Severočeši problém po prostřídání. "Dlouho jsme pak hledali recept, jak se prosadit. Možná jsme byli i míň důrazní," zamyslel se Marek.

Jinak ovšem jeho svěřenci na palubovce panovali. Ústečtí volejbalisté se za svůj výkon v Brně káli. „Třetí zápas v řadě hrajeme juniorský volejbal. Nedodržujeme, co si řekneme. Nejsme schopni podávat aspoň na trochu slušné úrovni a kvalita volejbalu tam není taková, jaká má být," rozčiloval se kouč severočeského celku Jakub Salon.

Brněnští volejbalisté potvrdili famózní formu na domácí palubovce. Z pěti utkání v hale v Kounicově ulici čtyřikrát vyhráli a padli pouze s mistrovskými Českými Budějovicemi, které ovšem Volejbal přemohly až v tie-breaku. Brno a Ústí si střihne odvetu už ve čtvrtek na severu Čech. Tentokrát ale půjde o osmifinálové pohárové klání. Další ligový duel sehrají Brňané v sobotu na palubovce Odoleny Vody.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/temer-nedobytna-domaci-pevnost-volejbaliste-brna-doma-prejeli-usti-nad-labem-20191124.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací