Superlize je mnohem blíž Hattrick. Buldoci dvakrát ztratili vedení

Brno - Dva zápasy s podobným vývojem a stejným vítězem. Florbalisté Hattricku Brno načli jiskřivou brněnskou baráž o superligu dvěma výhrami na hřišti Bulldogs 4:3 a ujali se vedení 2:0 na zápasy.

Jen krok je tak dělí od průlomového postupu do české nejvyšší soutěže. V obou utkáních přitom lépe začali Buldoci, v prvním vedli 2:0, ve druhém otevřeli skóre utkání.

Hattrick ale vždy dokázal strhnout zápasy na svou stranu a dokráčet k výhře především díky silným třetím třetinám. „V sobotu jsme hráli s míčkem jak podělaní. Obrana nebyla tak špatná, ale s míčkem to byla relativně tragédie. Naštěstí jsme některé situace využili. Druhý zápas byl z naší strany o parník lepší," hodnotil pro klubový web trenér Hattricku Marek Fiala.

Buldoci navíc přišli pro zbytek baráže o svého nejlepšího střelce Petra Koláčného. Forvard brněnského celku dostal stopku na patnáct dní za úder loktem do hlavy Davida Sládečka v prvním utkání a ve zbývajících duelech bude svému týmu chybět i v případě, že se série protáhne na maximální počet pěti zápasů.

Třetí duel, v němž má Hattrick první mečbol, je na programu tuto sobotu od šesti hodin večer ve sportovní hale v Maloměřicích.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/superlize-je-mnohem-bliz-hattrick-buldoci-dvakrat-ztratili-vedeni-20190422.html