Ragbisté Dragonu mají novou tribunu, úvod extraligy jim však nevyšel

S novou tribunou a novými háčky na hřišti vstoupili ragbisté brněnského Dragonu do extraligové sezony. Radost ovšem svým příznivcům v Cacovicích neudělali. Na domácím hřišti podlehli favorizovaným Říčanům 11:31.

Pásku u vstupu do zrekonstruovaného areálu slavnostně přestřihla starostka městské části Maloměřice a Obřany Klára Liptáková, která provedla také slavnostní výkop.

V deštivém počasí ovšem Brňané vzdorovali pouze v prvním poločase, hostující Říčany postupně zcela ovládly hru a zvítězily o dvacet bodů.

V dalším extraligovém kole se Dragon 11. září od dvou hodin odpoledne představí na hřišti Pragy.


Autor: Jaroslav Kára

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/foto-ragbiste-dragonu-maji-novou-tribunu-uvod-extraligy-jim-vsak-nevysel-2021090.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací