Mmcité našlo lídra. Z krize má pomoct Krakovič

Brno – Vítají starou známou tvář. Z krize má basketbalisty mmcité 1 Brno vyvést devětadvacetiletý pivot Jakub Krakovič. V Brně už si zahrál v sezoně 2013/2014 a zanechal za sebou výraznou stopu.

Patřil mezi nejvýraznější tváře celku s průměrem čtrnácti bodů na zápas. Později se usadil v Děčíně, se kterým dvakrát dokráčel do finále české nejvyšší soutěže. Jednou v roli kapitána.

Na jihu Moravy si teď slibují, že bude vůdčí osobnost. „Přivádíme ho proto, že nám chybí lídr, který srovná naše mladé hráče a vyvine adekvátní tlak na rozhodčí,“ prohlásil pro klubový web generální manažer brněnských basketbalistů Filip Jimramovský.

Krakovič přichází z druhé rakouské Bundesligy, kde nastupoval za Mistelbach. Mmcité zatím prožívá mizerný ročník. V domácí lize prohrálo všech jedenáct duelů. V mezinárodním Alpe Adria Cupu si sice připsalo první výhru, ale radost z ní nemá.

Nad slovinskou Polzelou vyhráli Brňané kontumačně 20:0, protože soupeř odmítl dorazit na středeční plánovaný duel a odmítl i náhradní termín.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/mmcite-naslo-lidra-z-krize-ma-pomoct-krakovic-20191127.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací