Hvězdy v Brně. Nymburk nasázel mmcité stovku, výhru řídil Bohačík

Brno – Basketbalový svátek si užili v sobotu fanoušci v Brně. Do haly Kampusu totiž přijel dlouholetý vládce české nejvyšší soutěže Nymburk v sestavě s hvězdami nedávného mistrovství světa.

Hegemon české scény vyhrál na palubovce mmcité 1 Brno 101:71. Dvaadvaceti body přispěl k výhře Nymburku jeden z hrdinů české reprezentace Jaromír Bohačík. „Soupeř nakonec zvítězil rozdílem třídy. V první čtvrtině jsme hráli se zbytečným respektem a dostali jsme laciné body. Potom jsme hráli, co jsme chtěli, ale pak nám došla energie,“ hodnotil zápas trenér brněnského výběru Lubomír Růžička.

Jeho svěřenci tak prohráli i sedmé utkání v této sezoně a jsou posledním týmem soutěže, který dosud nevybojoval jediné vítězství. „Brno je dobrý tým a jeho dosavadní výsledky nejsou pravým obrazem brněnské hry. Věděli jsme to, a proto jsme kluky nabádali, ať hrají se správnou mentalitou. Brno začalo hrát postupně hodně agresivně. Jsem rád, že nás to správně namotivovalo a dokázali jsme na to správně zareagovat,“ prohlásil kouč Nymburku Oren Amiel.

O první vítězství v sezoně se mmcité popere v sobotu na palubovce Ostravy, která dosud vyhrála ze šesti zápasů jedinkrát.

Mmcité Brno - Nymburk 71:101

Čtvrtiny: 20:31, 22:23, 16:20, 13:27.
Rozhodčí: Blahout, Karafiát, Záruba.
mmcité Brno: Stegbauer, Kereselidze, Kozina, Smithson, Diatta, Heřman, Kavaš, Novotný, Nehyba, Jokl, Farský.
Nejvíc bodů mmcité Brno: 16 – Stegbauer, 10 – Smithson, 9 – Nehyba, Jokl.
Nejvíc bodů Nymburk: 22 – Bohačík, 16 – Hankins, 15 – Almeida


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/hvezdy-v-brne-nymburk-nasazel-mmcite-stovku-vyhru-ridil-bohacik-20191103.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací