Hattrick čeká play-down, florbalistům Bohemians těsně podlehl

Velice napínavý souboj hostil Hattrick Brno. Ve 25. kole florbalové Livesport Superligy přijeli do haly v Maloměřicích hráči Bohemians, kteří se tam pořádně natrápili. Favorit urval vítězství až gólem z poslední části zápasu.

Hattrick vstoupil do utkání velice dobře, když dal první gól a pokračoval v tlaku. Postupně si vypracoval náskok 3:0, přičemž jednou z toho se trefil i trestným střílením Luďka Ondráčka. „Zkusili jsme od začátku hrát na dvě lajny. A kluci to zvládli až do konce, což je super," řekl brněnský kouč Marek Fiala.

Potom se sice Bohemians zlepšili a měli přesnější zakončení, nicméně první třetinu zvládli Brňané 4:2. V prostřední části utkání se však situace změnila. Pražané se naplno vrátili do hry, dohnali ztrátu a poté šli krátce do vedení. Mírný náskok jim ale záhy opět sebral Hattrick díky vyrovnání kapitána Marka Fuchse na 5:5.

Hodně branek padalo hlavně z přesilovek, a to na obou stranách. Právě z početní převahy nakonec klokani také rozhodli. Zhruba šest minut před koncem se trefil Matyáš

Krebner a upravil na 6:5 pro hosty. „Bohužel jsme soupeři nabídli sedm početních převah, po místy nesmyslných faulech. Z nich využil tři, což bylo rozhodující," pravil Fiala.

Porážka pro Hattrick znamená, že po konci základní části bude bojovat o udržení v play-down. Jestli ho čeká série proti Otrokovicím, nebo Vinohradům, se rozhodne v posledním kole superligy na hřišti České Lípy. „V play-down bude klíčové být poctiví, obětaví, hrát jako tým, plnit si pokyny a zvládneme to,“ dodal Fiala.

Hummel Hattrick Brno – Bohemians 5:6 (4:2, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Kostka (Ondráček), 6. Procházka (Ondráček), 7. Ondráček, 14. Ondráček (Juhaňák), 38.
Fuchs (Ondráček) – 9. Tomčo, 11. Pěnička (Šebek), 24. Forman F. (Krebner), 31. Zezulka (Punčochář), 33.
Šebek (Pěnička), 54. Krebner (Forman F.).
Střely: 25–34.
Vyloučení: 7–5.
Využití: 2–3.


Autor: Redakce

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/hattrick-ceka-play-down-florbalistum-bohemians-tesne-podlehl-20210301.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací