Euforie na úvod roku. Volejbalisté Brna skolili Lvy

Úspěšně vstoupili do nového kalendářního roku volejbalisté Brna. V prvním utkání po třítýdenní vánoční extraligové pauze si poradili s pražskými Lvy 3:2 po setech 29:27, 16:25, 19:25, 25:21, 15:9.

Svěřenci trenéra Ondřeje Marka po vyrovnané první sadě sice následné dvě prohráli, ale ještě dokázali zvrátit osud utkání na svou stranu. Brňané se nacházejí v tabulce české nejvyšší soutěže na sedmé příčce. Další duel sehrají ve čtvrtek na palubovce posledního Zlína.

Vítězně zvládly zahájit nový rok také volejbalistky Králova Pole, které na domácí palubovce přehrály Šternberk 3:0 po setech 25:13, 25:20 a 25:20 a upevnily si druhou pozici extraligové tabulky, na které mají už pětibodový náskok na třetí Olomouc.

Dalšímu brněnskému celku Šelmám se nepovedlo zaskočit lídra tabulky Liberec. Svěřenky trenéra Ondřeje Bouly prohrály pod Ještědem 1:3 po setech 22:25, 25:22. 16:25 a 17:25 a v tabulce zůstávají na šesté pozici. V příštím kole si v Liberci v sobotu zahraje KP.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbal-brno-kp-brno-selmy-brno.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací