Egoé hlásí další posilu. Přichází slovenský reprezentant Körner

Brno – Posilu na pozici pivota nebo křídla hlásí basketbalisté egoé Brno. Do devátého celku minulého ročníku české nejvyšší soutěže přichází z Prievidzy slovenský reprezentant Richard Körner.

Osmadvacetiletý rodák z Košic dosud nastupoval pouze v ve slovenské extralize, kde v roce 2016 vybojoval s Prievidzou titul.

„Jsem hodně rád, že můžu ve své kariéře pokračovat v Brně. Česká liga je kvalitní soutěž a těším se na nové výzvy, které mě v ní čekají. Věřím, že vytvoříme konkurenceschopný tým,“ prohlásil pro klubový web Körner.

V minulosti si slovenský reprezentant kromě Prievidzy zahrál také za rodné Košice, Nitru a pět sezon strávil v dresu Bánské Bystrice.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/egoe-hlasi-dalsi-posilu-prichazi-slovensky-reprezentant-korner-20190730.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací