Dominance. Šelmy přehrály Švýcarky i podruhé a jsou v osmifinále Challenge Cupu

S přehledem si zajistily postup do osmifinále Vyzývacího poháru volejbalistky Šelem Brno. V odvetě v azylu v Kuřimi přehrály švýcarský celek Cheseaux 3:0 po setech 25:17, 25:20, 25:11, a navázaly tak na výhru 3:2 na sety z prvního klání.

Větší práci měly svěřenky trenéra Ondřeje Bouly se svým soupeřem pouze ve druhé sadě, jinak dominovaly na palubovce v Kuřimi, kde se zápas odehrál, protože hřiště v tradiční domácí hale v Kounicově ulici je na evropské poháry příliš úzké. O postup do čtvrtfinále Challenge Cupu zabojují Šelmy ve dvojzápase se srbským Tentem, který zvládl postoupit do osmifinále bez potíží, když svého soupeře porazil v součtu 6:1.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/selmy-brno-challenge-cup.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací