Buldokům odvály šanci na úspěch čtyři góly při power play

Závěrečná power play nevyšla. Dvě a půl minuty před koncem nedělního utkání sedmého kola florbalové Superligy mezi brněnskými Buldoky a vedoucím týmem tabulky Mladou Boleslaví svítil na tabuli stav 2:3, Brňané se tak pokusili o hru bez brankáře.

Místo vyrovnání však přišly čtyři branky soupeře a Středočeši si z Brna odvezli výhru 7:3. Z naší strany šlo o odbojované a až na závěrečnou power play slušně odehrané utkání směrem dozadu. Hodně mrzí neproměněné šance na konci druhé třetiny a na začátku poslední části," smutnil kouč Jihomoravanů Jan Kadlec na svazovém webu.

Buldoci utrpěli třetí prohru v sezoně a v tabulce jim patří pátá pozice. „Věřím, že se od tohoto výkonu dokážeme dále odrazit," podotkl Kadlec.