Basket shání miliony na Evropu, kouč Růžička i přes zahraniční nabídku zůstal

V uplynulé sezoně oslavili nejlepší výsledek brněnského basketbalu za posledních čtrnáct let, když hráči Basketu obsadili v nejvyšší české soutěži čtvrté místo. Jenže vedení klubu se okamžitě pustilo opět do práce. Trenér brněnského celku Lubomír Růžička nastínil Deníku Rovnost jednání o jeho nové roční smlouvě, tvorbě kádru nebo rozpočtu pro evropský pohár.

RŮŽIČKA ODMÍTL ZAHRANIČÍ.

Současný kouč Basketu přišel do Brna v červnu roku 2019. V první sezoně obsadil se svými svěřenci po základní části soutěže poslední příčku, ve druhé je dovedl ke čtvrtému místu. I proto v klubu nyní pokračuje. „Bavili jsme se o tom s vedením už od konce února, teď mi nabídlo prodloužení smlouvy, já se poradil s rodinou a nakonec jsme se dohodli,“ uvedl Růžička.


Autor: Pavel Šťastný

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/basket-shani-penize-na-evropu-kouc-ruzicka-i-pres-zahranicni-nabidku-zustal-2021.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací