Basket se po změně stran utrhl a srovnal čtvrtfinále s USK

O poznání povedenější představení předvedli basketbalisté Brna ve druhém utkání čtvrtfinále play-off. Na domácí palubovce si po úterní prohře ve středu poradili s USK Praha jednoznačně 83:63 a srovnali stav série na 1:1

Brňané strhli utkání na svou stranu ve třetí čtvrtině, kterou ovládli 22:8 a posléze už bez větších problémů kontrolovali vedení. Největší bodový podíl na výhře měl tentokrát Fin ve službách Basketu Aapeli Alanen, jenž zaznamenal devatenáct bodů, Jakub Krakovič nasbíral o dva míň. Brňanům se tentokrát povedlo eliminovat hvězdného Ondřeje Sehnala, jenž si připsal jen jedenáct bodů.

Série se nyní přesouvá do pražské haly Folimanka, kde se v sobotu a v neděli od půl šesté večer uskuteční další dva zápasy.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/basket-brno-druhy-zapas-play-off.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací