JUDO SK KP BRNO

Judo
STAREZ Arena Vodova - Vodova 336/108, 612 00 Brno | mapa

Oddíl JUDO SK KP BRNO je jeden z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších oddílů juda v ČR. V roce 2017 a 2018 byl vyhlášen nejúspěšnějším judistickým klubem v ČR. Za dobu své existence (vznik klubu v roce 1950) vychoval oddíl mnoho Mistrů a Mistryň republiky všech věkových kategorií a reprezentantů.

V klubu pracujeme se všemi věkovými kategoriemi (mláďata, mladší žáci/žákyně, starší žáci/žákyně, dorostenci/dorostenky, junioři/juniorky, muži a ženy) a pořádáme pro ně pravidelné soutěže. V současnosti trénujeme také na ZŠ v Bílovicích nad Svitavou a v Kuřimi. Tréninky jsou rozděleny dle věku, výkonnosti a jsou vedeny kvalifikovanými trenéry na vlastním tatami s 280 m2. Za úspěchy klubu stojí systematická práce, soudružnost a přátelský kolektiv. Klub se pravidelně umísťuje na předních příčkách v hodnocení judistických klubů v ČR.     

Judo je styl japonského  bojového umění a velmi rozšířený olympijský sport. Je to sport technicky a fyzicky velice náročný, vyžadující disciplínu a pravidelnost. Rozvijí koordinaci, správné držení těla, rovnováhu a má přímý vliv na psychiku.

V našem oddíle tě naučíme odvaze, rozhodnosti, respektu a v neposlední řadě získáš kamarády na celý život.

Judo pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Nábor probíhá celoročně.

Těšíme se na Vás.

Kontaktní údaje:

JUDO SK KP BRNO, z.s.
Radim Preis
Městská hala Vodova - Vodova 336/108, 612 00 Brno
Tel: +420 606 601 419
IČ: 22670271
FB: https://www.facebook.com/judoskkpbrno
Web:www.skkp.cz
Email: ceskkp@seznam.czradimpreis@seznam.cz