Sportovní akce - DECH A PRÁNÁJÁMA z cyklu Jóga není sport

Sobota 06.03.2021 09:30
Fakulta sportovních studií MU (Univerzitní kampus Bohunice), Kamenice 5, 625 00 Brno
Akce pro veřejnost
Fakulta sportovních studií MU

Jóga není ani sport ani terapie. Přesto je její součástí fyzické cvičení a můžeme se díky ní posunout ke zdravému způsobu života, ke krásnému a zdravému tělu. Nabízí však mnohem víc.... Je cestou k sebepoznání a seberealizaci, která ve své tradiční šíři propojuje tělo, mysl a ducha.

Centrum celoživotního vzdělávání Fakulty sportovních studií ve spolupráci s Unií jógy nabízí unikátní semináře, které propojují pohled západních znalostí a východní tradiční jógy. Je to jedinečné setkání s učiteli, kteří zažili období rozvoje československé jógy a studovali u indických mistrů i českých jógových legend. Toto bohatství, které je předáváno od učitele k žákům, běžně nebývá k mání na lekcích jógy ani ve studijních programech univerzit.

V podzimním semestru vás zveme na první dva semináře věnované umění dechu a řízení životní energie a vitality. Dech má v józe klíčovou roli. Stojí na pomezí mezi tělem a myslí. Jeho vědomým ovlivněním působíme i na vegetativní systém a jemnohmotné úrovně těla, a můžeme tak příznivě ovlivnit svoji energii, vitalitu, emoce a celkově svoje zdraví.

Termín a místo konání: 6. 3. a 27.3. 2021 9:30 – 17:00 hodin (teorie i praxe) Fakulta sportovních studií MU (učebna+pohybová tělocvična) Přihlásit se můžete přes Obchodním centrum MU do 20. 2. 2021

Bližší informace zde: https://is.muni.cz/obchod/fakulta/fsps/aktual_CZV/dech_a_pranajama/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací