Sportovní akce - Mistrovství světa juniorů ve florbalu

Středa 25.08.2021 09:30
Vodova 108, 612 00 Brno-Královo Pole
Florbal
Akce pro veřejnost
Český florbal

Na 11. ročník juniorského MS, který bude hostit obhájce titulu Česká republika, se přihlásilo celkem 28 týmů. Původně mělo vypuknout v dubnu, opatření proti šíření nemoci COVID-19 ale zapříčinila odklad na nový termín, a to 25. až 29. srpna 2021. Celé mistrovství se odehraje v Brně, konkrétně v halách Vodova, tedy ve stejné aréně, která hostila i mistrovství světa žen v roce 2013.

Kvalifikace se měly původně konat v září 2020. Pandemie nemoci COVID-19 ovšem zapříčinila, že kvalifikace musely být a o všech účastnických týmech se tak rozhodovalo podle výsledků z MS juniorů 2019. Bohužel kvůli již zmiňované pandemii nemohly ani v posunutém termínu dorazit všechny takto kvalifikované týmy. Z původních 16 týmů svou účast potvrdilo 10, k nimž se na základě rozhodnutí Výkonného výboru IFF přidají 5 náhradní týmy.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací