Sportovní akce - Běžecký závod na 7,1 km Medlánecké kopce - TRIEXPERT CUP

Středa 28.07.2021 18:00
Palackého vrch Stadion
Běh
Akce pro veřejnost
Běžci běžcům z. s.

Délka tratě je 7,1 km. Běží se jeden okruh v okolí Palackého vrchu, start a cíl je na stejném místě. Trať závodu je zvlněná s výživným závěrem před cílem.

PROPOZICE K ZÁVODU PALACKÝ VRCH - MEDLÁNECKÉ KOPCE

Povinné potvrzení o vakcinaci, prodělání nemoci nebo čestné prohlášení o negativním testu na Covid (ve svém profilu na webu).

KAŽDÝ MUSÍ UDĚLAT PREZENCI A VYZVEDNOUT SI PÁSEK. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození. VŠICHNI VRACEJÍ PÁSEK PO ZÁVODĚ. Číslo si necháváte, špendlíky se vracejí.

Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě. Parkování v podzemních garážích vedle sportovní haly nebo u Technologického parku. Využijte MHD  zastávka Palackého vrch (autobus 53) nebo zastávka Červinka (tramvaj 12). K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce. Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací