Sportovní akce - Příměstský tábor pro děti MUNIsportík - hýbej se s FSpS

Pondělí 12.07.2021 12:00
prostory FSpS Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, Brno
Akce pro veřejnost
Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity

Zábavný, sportovně pohybový týden, je zaměřen na rozvoj všestrannosti s cílem seznámit se se základy vybraných sportů (netradiční a zážitkové pohybové hry, street dance a aerobik, základní gymnastika, atletika, in line bruslení, dětská jóga, tenis, bouldering apod.), buď v tělocvičně, nebo venku – dle počasí.

Dětem se budou věnovat lektoři s mnohaletou TV a sportovní praxí – zaměstnanci CUS MU FSpS a studenti FSpS v rámci své pedagogicko-učitelské / trenérské praxe. 

Termíny: 12.7. - 16.7. 2021 prostory FSpS CUS, Pod hradem, Údolní 3, Brno 23.8. – 27.8. 2021 prostory FSpS Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, Brno

Bližší informace a možnost přihlášení zde: https://is.muni.cz/obchod/fakulta/fsps/aktual_CZV/primestske_tabory/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací