Sportovní akce - PARKOUR - WORKSHOP 2021

Úterý 13.04.2021 19:00
In Motion Academy Brno (parkourová hala), Vídeňská 297/99, Brno - Štýřice, 639 00
Ostatní
Akce pro veřejnost
Fakulta sportovních studií MU

Centrum celoživotního vzdělávání Fakulty sportovních studií ve spolupráci se zkušeným lektorem připravilo pět dvouhodinových workshopů, které jsou zaměřeny především na pohybové základy parkouru včetně základních akrobatických prvků a jejich vzájemné návaznosti.

Během workshopu můžete vyzkoušet přeskoky, skoky, dopady, výlezy, ručkování, houpání, pohyb po čtyřech, kotouly, hvězdy, stojky, salta, a další parkourové prvky.

Trénink probíhá v parkourové tělocvičně In Motion Academy Brno, která je vybavena jak sociálním zázemím, tak především řadou pevných i mobilních překážek, žíněnek, akrobatickou podlahou, gymnastickou trampolínou a molitanovou jámou.

Jednotlivé workshopy na sebe navazují a kladou si za cíl představit vám trénink pohybových prvků parkouru komplexně se zaměřením na kvalitu pohybu a rozvoj pohybových schopností a dovedností.

Workshop je určen pro účastníky ve věku minimálně 18 let. Trénink se koná vždy v úterý, 19:00–21:00 hodin, ve dnech: 13. 4., 20. 4., 27. 4., 4. 5., 11. 5. 2021. Přihlásit se můžete do 30. 3. 2021 .

Více informací zde: https://is.muni.cz/obchod/baleni/195631

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací