Sportovní akce - Ostatní - 22. ročník mezinárodního závodu "Grand Prix Brno de Gymnastique 2018" smíšených dvojic ve sportovní gymnastice mužů a žen

Sobota 24.11.2018 08:00
Sokol Brno I, Kounicova 20, 602 00 Brno | mapa
Ostatní
Ligové zápasy
Ostatní
TJ Sokol Brno I je pořadatelem XXII. ročníku mezinárodního závodu ve sportovní gymnastice smíšených párů „Grand Prix Brno de Gymnastique 2018“, který je zařazený do termínové listiny světové gymnastické federace FIG. V letošním roce se předpokládá účast 10 - 12 smíšených párů z cca 10 zemí světa. Kromě České republiky se očekává účast závodníků z Ukrajiny, Holandska, Rakouska, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska, Španělska atd. Akce se uskuteční ve sportovní hale TJ Sokol Brno I, Kounicova 20/22 v Brně.
Webové stránky události: http://www.sokolbrno1.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací