Sportovní akce - JARMARK JÓGY II.

Sobota 23.11.2019 09:00
Univerzitní kampus Bohunice, budova A34 Kamenice 753/5 625 00 Brno
Akce pro veřejnost
Fakulta sportovních studií Masarykovy univevrzity

Druhý ročník dvoudenní ( 23. 11. v 9:00 až 24. 11. v 13:00) víkendové jógové akce pod odborným vedením lektorek z řad vyučujících, studentek a absolventek FSpS MU.

Můžete se těšit na 26 lekcí různých stylů jógy (power jóga, jin jóga, detox jóga, jógalates, akro jóga aj.). Lekce budou probíhat paralelně ve třech tělocvičnách a je jen na vás, kolik a kterou lekci si vyberete a navštívíte.

Sobotní večer bude doplněn nabídkou příjemné relax jógy při svíčkách, masážemi a čajovnou.

Novinkou tohoto ročníku je nedělní lekce jógových her pro celou rodinu, kam můžete pozvat svého partnera a děti. Cena zahrnuje vstup na libovolný počet lekcí, sobotní večerní program a možnost přespání v tělocvičně ve vlastním spacáku.

Registrace: www.is.muni.cz/obchod/fakulta/fsps/aktual_CZV/jarmark_jogy

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací