Zpestření přípravy. Královo Pole vyzve slovenského šampiona i českého favorita

Brno - Tradiční mezinárodní konfrontací si na konci prázdnin zpestří přípravu na nový ročník basketbalistky Králova Pole. Úřadující čtvrtý celek české nejvyšší soutěže hostí turnaj Jersey Cup.

V domácí hale ve Vodově ulici v pátek od čtvrt na osm večer vyzve Chomutov, který v domácí lize nahradil Nymburk. Druhý zápas turnaje čeká KP v neděli patnáct minut po poledni se slovenskými šampionkami z Ružomberoku. Součástí akce jsou také mezinárodní turnaje osmi družstev juniorek a kadetek, které odstartovaly v pátek v pravé poledne.

Jersey Cup

Pátek 30. srpna 19.15
KP Brno - Levhartice Chomutov
Sobota 31.srpna 15.30
Levhartice Chomutov - Ružomberok
Neděle 1. září 12.15
KP Brno - Ružomberok


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zpestreni-pripravy-kralovo-pole-vyzve-slovenskeho-sampiona-i-ceskeho-favorita-20190830.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací