Zábranského na lavičce střídá Fiala. Útočné řady posílí Lev

Brno - Konec spekulacím o nové tváři na lavičce hokejové Komety. Šéfa čtvrtého celku uplynulého extraligového ročníku Libora Zábranského nahradí ve funkci hlavního trenéra dvaapadesátiletý Petr Fiala, který v úterý podepsal smlouvu na dva roky.

Zkušený stratég přichází z Olomouce. „Jsem moc rád, že jsme s Petrem dospěli k dohodě. Máme spolu spoustu podobných názorů na hokej. Dlouhodobě prokazuje, že umí pracovat s mladými hráči, a i to je jeden z důvodů, proč jsem se pro Petra rozhodl. Chceme pokračovat v trendu zabudovávání talentovaných mladých hráčů, kterých máme v klubu spoustu," řekl pro klubový web Zábranský.

Zbytek realizačního týmu se nemění, na pozicích asistentů nadále zůstávají Kamil Pokorný, Lubomír Oslizlo a Jiří Horáček.

Vedení klubu zároveň avizovalo příchod útočníka Jakuba Lva, který poslední dvě sezony strávil ve Vítkovicích. Potvrdilo pak ukončení spolupráce s obránci Michalem Barinkou a Zbyňkem Michálkem. Pokračování kapitána Leoše Čermáka a útočníka Martina Erata je stále ve hře.


Autor: Markéta Weinlichová

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/zabranskeho-na-lavicce-strida-fiala-konci-michalek-s-barinkou-20190430.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací