Vítězí i v roce 2020. Basketbalistky KP přemohly Ostravu a zahrají si Final Four

Na vítězné vlně se i po vánoční pauze vezou basketbalistky Králova Pole. Ve svém premiérovém utkání roku zvládly čtvrtfinále Českého poháru v Ostravě, kde vyhrály 78:62.

Svěřenky trenéra Dušana Medveckého si tak zajistily postup do Final Four, které hostí poslední lednový víkend Kutná Hora. Dlouho vyrovnanou bitvu uzmuly brněnské basketbalistky pro sebe až v závěrečné čtvrtině, kterou ovládly 17:6.

Stejně jako v minulých letech tak Brňanky pronikly mezi čtyři nejlepší. Do Final Four spolu s Královým Polem postoupil také městský rival Žabiny, Slavia Praha a obhájce prvenství Hradec Králové.

KP obsadilo v minulém roce v poháru druhou pozici, předloni triumfovalo. První ligový zápas po pauze sehrají brněnské hráčky v sobotu na domácím hřišti od půl čtvrté odpoledne proti Strakonicím.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/vitezi-i-v-roce-2020-basketbalistky-kp-premohly-ostravu-a-zahraji-si-final-four-20200108.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací