S Boulou a bez Boulové. Unikátní family friendly klub Šelmy čeká druhá sezona

Brno – První extraligová sezona jim vyšla nad očekávání, když skončily na pátém místě a jediný set je dělil od postupu do semifinále, ve čtvrtek startují druhou. Volejbalové Šelmy Brno se představí v úvodním kole od šesti hodin večer na palubovce Ostravy.

V českých poměrech unikátní klub umožňující hráčkám kromě volejbalu na nejvyšší úrovni zároveň také plnění pracovních nebo mateřských povinností vede od nové sezony Ondřej Boula. Klub v létě přivedl první dvě zámořské posily, Američanky Kamalani Akeovou a Meg Wolowiczovou. Palubovku naopak opustila vedoucí družstva Kristýna Boulová, která u klubu zůstane v realizačním týmu, kvůli péči o syna ovšem nezasáhne do hry.

Domácím divákům se Šelmy poprvé představí až příští sobotu 5. října v repríze čtvrtfinálového souboje s Olympem Praha.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/s-boulou-a-bez-boulove-unikatni-family-friendly-klub-selmy-ceka-druha-sezona-20190925.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací