Nepovedený vstup do play-off. Šelmy padly v Praze, Královo Pole bez zisku setu

Brno - Porážkou načaly oba ženské brněnské volejbalové celky své čtvrtfinálové série play-off hrané na tři vítězné zápasy. Hráčky Králova Pole prohrály na palubovce Liberce 0:3 na sety (16:25, 18:25, 19:25) , Šelmy na hřišti Olympu Praha 1:3 na sety (17:25, 22:25, 25:23, 22:25).

„Soupeř podával lépe než my, vede 1:0, ale nic není ztracené. Budeme pokračovat a rozhodně bojovat dál ve středu," uvedl odhodlaně trenér Králova Pole Tomáš Samsely. Jeho svěrenky se krátce dostaly do vedení pouze ve třetí sadě, jinak měl favorizovaný severočeský celek utkání plně pod kontrolou.

Šelmy sice pražský Olymp v základní části dvakrát přehrály, první duel vyřazovacích bojl ale vyzněl pro tým z hlavního města. Brněnskému celku jednoduše unikla první sada a i když poté srovnal hru, z následujících třech setů dva prohrál a domů odjel s prázdnou. Možnost na odvetu mají oba týmy ve středu, kdy své soupeře hostí na domácích palubovkách, Královo Pole v hale ve Vodově ulici a Šelmy na palubovce v Kounicově ulici.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/nepovedeny-vstup-do-play-off-selmy-padly-v-praze-kralovo-pole-bez-zisku-set-20190316.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací