Návrat Američana. Mmcité vzalo zpět basketbalistu Robyho

Brno – Dobře známého Američana přivítali trápící se basketbalisté mmcité 1 Brno. Do posledního celku české nejvyšší soutěže se vrátil třiadvacetiletý křídelník Davell Roby. V minulém ročníku patřil mezi klíčové hráče brněnského výběru s průměrem dvanácti bodů na zápas.

Klub se s ním po sezoně rozloučil, po sérii devíti proher v novém ročníku ho ovšem znovu angažoval. „Rozhodli jsme se pro něj vzhledem k neuspokojivému vstupu do sezony. Známe ho a víme, co od něj očekávat. Od Davella si slibujeme přínos energie do naší hry a konstantní výkony,“ poznamenal pro klubový web generální manažer brněnských basketbalistů Filip Jimramovský.

Jihomoravany čeká v úterý od osmi večer na domácí palubovce druhý zápas v letošním Alpe Adria Cupu proti slovenským Levicím.

První utkání v mezinárodní soutěži Brňané prohráli s rakouským celkem Swans Gmunden 79:84. Další duel domácí nejvyšší soutěže sehraje mmcité v pátek v Hradci Králové.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/navrat-americana-mmcite-vzalo-zpet-basketbalistu-robyho-20191118.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací