Další akvizice z Vítkovic. Útok Komety posílí Kucsera

Brno - Druhou posilu a znovu z Vítkovic hlásí hokejová Kometa Brno. Úřadující semifinalista české nejvyšší soutěže se dohodl na hostování se sedmadvacetiletým útočníkem Lukášem Kucserou.

„Jsem rád, že jednání dopadla úspěšně. Jde o velkou posilu do útoku, o Lukáše jsme měli zájem už v minulosti. Nyní dolaďujeme veškeré papírové formality,“ pravil pro klubový web majitel Komety Libor Zábranský. Rodák z Opavy od mládežnických let nastupoval za Vítkovice a ostravský tým opouští pouze formou hostování.

V uplynulé sezóně Kucsera nasbíral v základní části dvacet kanadských bodů za deset gólů a stejný počet přihrávek. Další tři body přidal ve čtyřech zápasech play-off. Sedmadvacetiletý forvard je už druhá akvizice Komety pro nový ročník přicházející z Vítkovic. V úterý klub oznámil příchod jiného útočníka ostravského týmu Jakuba Lva.

Lukáš Kucsera

Narozen 9.9. 1991
Post: útočník
Současný klub: Vítkovice, hostování: Kometa Brno od 2019/2020
Bývalé kluby: Orlová, Olomouc, Havířov, Šumperk, Jihlava (vše hostování z Vítkovic)


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/hokej_region/dalsi-akvizice-z-vitkovic-utok-komety-ma-posilit-kucsera-20190502.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací