Brněnská Zbrojovka začne sérii přípravných utkání v Blansku

První přípravný duel sehrají fotbalisté brněnské Zbrojovky v Blansku. V pátek od čtyř hodin odpoledne se představí na umělé trávě v Mlýnské ulici. Vstupné je zdarma.

V dresu lídra Moravskoslezské fotbalové ligy patrně nastoupí několik bývalých hráčů Zbrojovky, mezi které patří Radek Buchta, Jiří Huška, Daniel Přerovský či Mohamed Traoré. "Do utkání nastoupí všichni hráči, které máme k dispozici, vyjma marodů a rekonvalescentů. Po hodně náročném týdnu neočekáváme nějaký supervýkon, ale pochopitelně chceme tohle utkání vyhrát, tak jako každé jiné. Proti nám bude stát zajímavý soupeř s řadou hráčů, kteří Zbrojovkou prošli, takže by utkání mělo mít náboj," řekl na klubovém webu brněnský trenér Miloslav Machálek.

Zbrojovka také oznámila, že její dvacetiletý záložník David Moučka zahájil přípravu ve Vyškově. V desátém týmu Moravskoslezské fotbalové ligy má hostovat do konce sezóny.


Autor: Jaroslav Kára

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal-druha-liga/brnenska-zbrojovka-zacne-serii-pripravnych-utkani-v-blansku-20200109.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací