Bitva o pohár: Zbrojovka pojede do Jablonce, Líšeň změří síly s Olomoucí

Brno – Na trávník aktuálně třetího celku nejvyšší české soutěže zamíří fotbalisté Zbrojovky ve třetím kole Mol Cup. Pohárový los jim přisoudil Jablonec, a navíc na jeho trávníku. Líšeň také pojede na hřiště soupeře, představí se v Olomouci, která v předchozím duelu zdolala 5:1 Rosice. Úřední termín je 25. září, na přesném termínu se kluby teprve dohodnou.

S Jabloncem se Zbrojovka v pohárové soutěži potkala čtyřikrát. Ve čtvrtfinále na jaře 2008 zvítězili Brňané na severu Čech 3:0 a v domácí odvetě 2:1. V roce 2003 podlehli v Jablonci 1:2, jediný gól tehdy vstřelil současný trenér Zbrojovky Pavel Šustr.

Neúspěšně skončily také dvě předcházející bitvy – v roce 2001 prohrálo Brno doma 0:2, v roce 1998 venku 0:1.


Autor: Jaroslav Kár

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal_region/bitva-o-pohar-zbrojovka-pojede-do-jablonce-lisen-zmeri-sily-s-olomouci-20190904.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací