Basketbalistky Králova Pole zbrojí na zbytek sezony. Přichází Bartáková

Brno – Zraněními sužovaný celek basketbalistek Králova Pole hlásí v novém roce zvučnou posilu. Problematický post rozehrávačky zastane po dlouhodobě absentujících Gabriele Andělové a Sarah Beránkové sedmadvacetiletá reprezentantka Lenka Bartáková.

Účastnice olympijských her v Londýně a někdejší euroligová vítězka přichází z běloruského Cmoki Minsk, kde předčasně skončila angažmá. „Minsk měl kvalitně poskládaný tým na postup ze základní skupiny, ale ten mu těsně unikl. Vzhledem k tomu, že běloruská ligová soutěž pro mě byla trošku zklamáním, využila jsem nabídku Králova Pole a klauzuli ve smlouvě o odchodu,“ vysvětlila Bartáková.

Obnovený debut v české nejvyšší soutěži si možná odbude již v nedělním ligovém šlágru, v němž Královo Pole hostí druhý tým tabulky Nymburk, za nějž v minulosti Bartáková nastupovala. Před brněnskými diváky se poprvé představí nový trenér KP Martin Pospíšil i slovenská posila Sabína Oroszová, kteří přišli již na začátku prosince, ovšem domácí utkání ještě nezažili.


Autor: Václav Petr

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/basketbalistky-kralova-pole-zbroji-na-zbytek-sezony-prichazi-bartakova-20190102.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací