Basketbalistky Králova Pole mají první posilu. Přichází Slovenka Hadačová

Brno – První posilu pro novou sezonu představily basketbalistky Králova Pole. Kádr úřadujících semifinalistek české nejvyšší soutěže rozšířila čtyřiadvacetiletá Lucia Hadačová. Členka širšího výběru slovenské reprezentace v minulém ročníku hrála za Ostravu. Odchovankyně popradského basketbalu prošla slovenskými mládežnickými reprezentačními výběry a v dresu Ružomberoku i Ostravy také evropskými pohárovými soutěžemi.

Vedení klubu zároveň oznámilo, že prodloužilo smlouvy s trojicí Sarah Beránková, Gabriela Andělová a Veronika Remenárová, které se vrátí na palubovky po dlouhodobém zranění. V týmu si i v nadcházející sezoně zahrají ze stávajícího kádru také Michaela Stará, Eva Kopecká, Stella Tarkovičová, Ludmila Dudáčková a Barbora Holubová.


Autor: Václav Petrů

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/basketbalistky-kralova-pole-maji-prvni-posilu-prichazi-slovenka-hadacova-20190707.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací